Jarní fotografování a fotky předškoláků na tablo

„JARNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ“ - ve čtvrtek 4. 4. 2024

Focení bude probíhat již klasickým způsobem, jak jsme zvyklí - od 7,15hod se budou fotografovat sourozenci, aby školáci stihli odejít včas do školy.
Potom už se vyfotografují jednotlivci nebo školkoví sourozenci postupně ze všech tříd.

Pozadí fotografií je přiloženo na samostatném letáčku, stejně tak i ceny jednotlivých sérií (platit budete, až po vybrání hotových fotografií)

Pan fotograf bude letos pořizovat snímky i našich předškoláků na tablo, bude se jednat o 2 ks stejné fotografie, jednu bychom použili na tablo.
Zatím ještě nevíme, jaká bude přesná cena těchto dvou fotografií, tuto informaci dodáme.

Ve svých třídách již můžete nahlašovat, kdo budete mít zájem o fotky sourozenců.

Fotografie pozadí fotografií Vás může inspirovat k barvě oblečení dítěte :)
Fotografické pozadí je vyvěšeno na dveřích šaten, zde na webu MŠ, na nástěnce aplikace Naše MŠ a na Facebooku.

Obrázek: